Skip Ribbon Commands
- محتویات اصلی صفحه

​​​

collapseراهنمای کلی طراحی  

راهنمای کلی طراحی

1 – تمام فایل های طراحی باید با مود رنگی cmyk و نیز رزولیشن 300dpi ارائه شوند و فرمت آنها JPG باشند . در صورتی که خواسته باشید فایلی را با دیگر فرمت ها ( غیر از سفارشات عمومی ) به چاپ برسانید ، مسئولیت مشکلات مربوط به خروجی لیتوگرافی و باطله های احتمالی به عهده خودتان خواهد بود .

2 – فایل سفارش های غیر از محصولات عمومی را می توانید با ذکر کد سفارش به آدرس دفتر مجموعه افلاک و یا ایمیل aflakprint@gmail.com ارسال نمائید .

3 – چنانچه سفارش چاپ شما پشت و رو ( دورو ) طراحی شده باشد ، باید دو فایل پشت و رو را خوانا و هم جهت ارسال نمائید. مجتمع چاپ افلاک سفارش شما را به همان شکلی که ارسال کرده اید ، پشت و روی هم چاپ خواهد نمود . در صورت عدم رعایت این قانون ، این مجتمع هیچ مسئولیتی را نخواهد پذیرفت .

4 – به علت تفاوت مواد استفاده شده در چاپ افست نسبت به چاپ دیجیتال ، پرینتر و غیره هیچ گاه همرنگی بین آنها و نیز مانیتور وجود نخواهد داشت و در بعضی موارد ممکن است اختلاف رنگ در مقایسه با هم بسیار زیاد به نظر بیاید .

5 – سفارش های اختصاصی  که تجدید چاپ می شوند ممکن است بسته به شرایط مختلف رنگ آن با نمونه قبلی تغییر کند . برای جلوگیری از این موضوع باید حتما نمونه چاپ شده سری قبل را همراه فایل و یا زینک قبلی به آدرس چاپخانه ارسال نمائید و به مسئول چاپ اطلاع دهید .

6 – در سفارشهای چاپ عمومی به دلیل قرارگیری چندین سفارش مختلف در یک شیت و تأثیر گذاری رنگ آنها بر روی یکدیگراختلاف رنگ در تجدید چاپ سفارشها امری طبیعی می باشد .

7 – در رنگهای خاکستری و طوسی به غیر از نوشته ها و اشکال ریز کد رنگ را باید طبق فرمول زیر و بصورت چهار رنگ تعریف کنید تا خاکستری یک دست و سالمی در چاپ به شما ارائه شود .

Magenta  و  yellow یک سوم black  و cyan  ده درصد بیشتر از yellow و magenta  رنگ گذاری شود .

در این روش مطمئن باشید هیچگاه مشکلی برای رنگ خاکستری شما در هیچ چاپخانه ای ایجاد نخواهد شد .

8 – درفونت ها و اشکال ریز مشکی رنگ حتما از مشکی  black:100 استفاده شود . درست است که در این کد رنگ احتمال دارد مشکی به اصطلاح کمی بور شود ولی از سایه زدن و ناخوانائی نوشته ها و اشکال ریز جلوگیری به عمل خواهد آمد . در موارد تمپلات رنگ مشکی را حتما از کد رنگ زیر استفاده نمائید تا بهترین و خالص ترین رنگ مشکی به شما ارائه گردد .

Cyan :70     magenta :50      yellow :40     black:100

نکته: در صورتی که برای مشکی از کد رنگk:100   ، y:100  ، m:100 ، c:100   و همچنین k:100  برای غیر از فونت ها و اشکال ریز استفاده شود احتمال خرابی مشکی شما بسیار زیاد خواهد بود .

9 – در طراحی هایی که زمینه آنها تیره و یا مشکی می باشد ازبه کار بردن اشکال و فونت های بسیار نازک و ریز در داخل زمینه اجتناب شود.

محصولات

X
خوش آمدید